Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Munca Strainatate SRL cauta o persoana tanara interesata sa se alatureze biroului nostru din Cluj-Napoca pentru postul de Junior Recruiter/ Recruiter. Responsabilitatile persoanei noi angajate vor fi : - Recrutarea candidatilor pentru posturile disponibile din strainatate: postarea anunturilor, sustinerea interviurilor telefonice si fata in fata , cautarea persoanelor potrivite in baza de date si contactarea acestora - Comunicarea constanta cu clientii din Marea Britanie - Actualizarea constanta a bazei de date - Intocmirea dosarelor de recrutare - Oferirea de suport candidatilor in procesul de recrutare si in organizarea plecarii. Salariul se va stabili in urma interviului.

Cerinte

Candidatul ideal care va ocupa aceasta functie: - Va avea experienta in vanzari - Studii superioare ( pot fi si in curs). Studiile sau cursuri in psihologie/ resurse umane reprezinta un avantaj - Limba engleza la nivel avansat. Limba germana reprezinta un avantaj

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja