Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Realizarea activitatilor de recrutare, selectie si plasare de personal atat pe plan intern cat si extern (identificarea canalelor de recrutare potrivite posturilor vacante, conceperea si postarea anunturilor de angajare, selectia candidatilor, contactarea candidatilor, intervievarea si testarea candidatilor, medierea interviurilor finale, plasarea candidatilor) - Dezvoltarea portofoliului de clienti ai societatii - Mentinerea legaturii cu clientii societatii - Medierea procesului de plasare personal - Oferirea de consultanta in domeniul resurselor umane - Indeplinirea targhetului stabilit. Program de lucru: 9:00 - 17:00.

Cerinte

Studii superioare (constituie avantaj domeniile: Resurse Umane/Psihologie/Sociologie); - Experienta minimum 0-3 ani in domeniul resurselor umane, vanzari, relatii cu clientii (constituie avantaj experienta in activitati de recrutare, selectie si plasare personal); - Cunostinte avansate de limba engleza; - Constituie avantaj si cunoasterea altor lb. straine de circulatie internationala (engleza italiana) - Cunostinte medii pachetul MS Office ; - Permis categoria B Aptitudini necesare ocuparii postului: - Abilitati de comunicare ( formala/informala) si relationare dezvoltate - Abilitati organizatorice si de planificare dezvoltate - Persuasiune - Rabdare - Seriozitate - Responsabilitate - Rezistenta la stres si sarcini multiple

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza, Italiana

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai