Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza Junior recruiter in cadrul companiei cu sediul in Cluj-Napoca Ce poate oferi angajatorul: - Salarizare atractiva: se va discuta in urma interviului cu angajatorul - Mediu placut, curat - Contract full time - Program de luni pana vineri intre orele 9:00-17:00 Atributii: - Redactarea si postarea anunturilor pe diferite site-uri - Contactarea candidatilor prin telefon si e-mail - Selectarea candidatilor conform cerintelor - Programarea candidatilor la interviul telefonic sau personal - Oferirea informatiilor necesare candidatilor legat de angajare - Introducerea datelor in baza de date - Intocmirea documentelor necesare

Cerinte

Candidatul ideal pentru ocuparea acestei pozitii va indeplini urmatoarele cerinte: - Studii superioare - Vorbitor de limba Engleza la nivel conversational spre avansat - Bune abilitati de comunicare si interactionare cu oamenii - Persoana sociabila

1 pozitii disponibile 44 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai