Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ce presupune acest post? - Propunerea diverselor solutii pentru proiectele in care vei fi implicat, cu scopul de a contribui la eficienta acestora; - Indeplinirea lucrarilor atribuite de catre seful de serviciu si raportarea saptamanala a stadiului acestora.

Cerinte

Ce asteptam de la stagiarul nostru? - Sa fie proaspat absolvent/ masterand al Facultatii de Drept - Profil Juridic; - Sa aiba cunostinte de limba engleza nivel mediu -avansat; - Sa aiba cunostinte de operare Microsoft Office; - Sa aiba media de absolvire peste 8; - Sa comunice eficient; - Sa fie orientat catre dezvoltarea personala; - Sa fie dinamic si cu spirit de echipa. Ce avem pregatit pentru tine? - O perioada de 6 luni in care vei fi angajat cu contract de munca si vei fi platit pentru efortul tau; - Vei avea acces la programele de dezvoltare a competentelor profesionale si interpersonale; - Vei avea posibilitatea de a acumula experienta in domeniul juridic.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja