Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Nowy Styl Romania doreste sa mareasca echipa din Romania cu un Key Account Manager care sa detina abilitatile necesare pentru a dezvolta si atrage conturi de clienti in portofoliul Nowy Styl. Nowy Styl Romania, reprezentanta a Nowy Styl Group Polonia, se bucura a fi pe locul 3 in topul celor mai mari producatori de scaune si mobilier din Europa. Nowy Styl ofera sisteme complexe si de inalta functionalitate pentru amenajarea spatiilor de lucru, colectii de mobilier si scaune moderne precum si produse revolutionare destinate spatiilor de relaxare, solutii de proiectare, design, arhitectura, servicii de consultanta, logistica, etc. Abilitatea de a initia si de a dezvolta relatii pe termen lung in domeniu asigura accesul la beneficii directe intr-o organizatie ce se afla in continua crestere. Atributii: - dezvoltarea portofoliului de clienti existenti; - identificarea si contactarea de clienti noi; - realizarea targetului lunar; - respectarea procedurilor si promovarea imaginii Nowy Styl; - participa activ la planificarea și implementarea strategiei de vanzari; - urmareste derularea si finalizarea contractelor

Cerinte

- portofoliu de clienti activi in zona cladirilor de birouri (conditie esentiala); - experienta de minim 2ani pe un post similar, vanzari mobilier sau consultant amenajare spatii; - permis auto categoria B; - studii superioare; - abilitati de comunicare si negociere; - orientare spre client; - cunostinte excel, word

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja