Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Yum! Brands, Inc., cu sediul în Louisville, Kentucky este cea mai mare companie de lanţuri de restaurante şi unul dintre cei mai mari angajatori la nivel mondial. Mărcile de restaurante deținute de companie - KFC, Pizza Hut și Taco Bell - sunt liderii globali în materie de produse alimentare din categoriile pui, pizza și stil mexican Deține peste 41,000 restaurante în peste 125 de țări și teritorii. Yum! ocupă locul 216 în lista Fortune 500. 15.000 de restaurante KFC deservesc zilnic peste 12 milioane de clienţi în 109 ţări, 10.000 de restaurante Pizza Hut în mai mult de 90 de ţări. Lantul de restaurante aflandu-se prin cele mai populare lanţuri de restaurante specializate în produse din carne de pui din lume. KFC este un brand dinamic care in momentul de fata numara 55 de restaurante in toata tara, dintre care 22 in Bucuresti. Aceasta ascensiune nu ar fi fost posibila fara implicarea si devotamentul oamenilor care lucreaza pentru KFC. Cunoscand acest lucru le oferim incredere tuturor oamenilor cu care lucram. Suntem de parere ca toti colegii nostri au potentialul de a face diferenta. Suntem Customer Maniaci. Clientii nostri fiind cei mai importanti pentru noi. Ne dorim sa obtinem rezultate extraordinare. Impreuna construim performanta pentru a ne depasi limitele pas cu pas. Si nu in ultimul rand ne place sa recunoastem realizarile altora

Cerinte

Cautam persoane care au atitudine pozitiva si care doresc sa lucreze in echipa, alaturi de colegi tineri, intr-un mediu de lucru placut. Nu este necesara experienta.

40 pozitii disponibile 108 persoane au aplicat deja