Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Polonia

Descrierea jobului - Polonia

Opis stanowiska: - koordynowanie i nadzorowanie pracy zespołu handlowców; - ustalanie celów zakupowych oraz strategii negocjacyjnych; - monitorowanie i weryfikowanie realizacji założonych planów; - analizowanie oraz raportowanie wyników i wskaźników; - nadzór nad procesem realizacji zamówień oraz przestrzeganiem procedur zakupowych; - rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami; - rozwiązywanie bieżących problemów; - dbanie o dobry wizerunek firmy. Oferujemy: - umowę o pracę; - konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + miesięczna premia uzależniona od wyników); - prywatna opieka medyczna; - karta Multisport; - możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez udział w międzynarodowych projektach i zagranicznych szkoleniach; - pracę w biurze w ścisłym centrum Katowic; - przyjazną, pełną poczucia humoru atmosferę w zespole.

Cerinte

Oczekiwania: - minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym; - minimum rok doświadczenia w obszarze handlu; - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (warunek konieczny); - wysoko rozwinięte umiejętności społeczne, organizacyjne i negocjacyjne; - predyspozycje do zarządzania zespołem, efektywnego przekazywania wiedzy i motywowania; - gotowość do odbywania podróży służbowych.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai