Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru o misiune urgenta in Franta, o echipa formata din 2 kinetoterapeuti cu diploma in domeniu. Responsabilitatile postului sunt: - stabilirea planului de tratament specific fiecarui pacient; - utilizarea exercitiilor, tehnicilor, masajelor terapeutice, electroterapiei si procedeelor conform conduitei terapeutice si a - obiectivelor fixate; evaluarea si reevaluarea in timp a progreselor facute de pacient. Beneficii: - salarizare bruta de 2600 euro/luna; - contract de munca pe perioada nedeterminata; - posibilitatea de a lucra in centre de kinetoterapie cu renume. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte avansate de limba franceza; - diploma/autorizatie de kinetoterapeut; - experienta de lucru in tara reprezinta un avantaj; - persoane serioase si motivate.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja