Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Responsabilitati: - Extinderea retelei de colaboratori in orasul Bucuresti - Analizarea comenzilor primite de la clienti/ arhitecti - Eficientizarea si coordonarea retelei existente - Identificarea unor colaborari strategice - Urmarirea in timp a comportarii produselor si evaluarea gradului de multumire al utilizatorilor - Masuratori pe teren - Stabileste graficul de executie pentru lucrarile ofertate - Clarificarea tuturor detaliilor tehnice a produsului solicitat de catre client, Avantaje: Companie ce activeaza in domeniul amenajarilor interioare

Cerinte

Profilul candidatului: - Studii superioare (Industria Lemnului sau TEHNIC - avantaj) - Experienta pe un post similar - constituie avantaj - Cunostinte de limba Engleza - nivel avansat - Cunostinte operare PC (pachetul MS Office) - Foarte bune abilitati de interrelationare - Persoana analitica, dinamica, responsabila. - Aptitudine pentru lucrul in echipa - Interes pentru relatiile cu clientii, arhitecti - Disponibil deplasari - Carnet categoria B

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai