Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI: - Prospectarea pieței pentru creșterea portofoliului de Companii Partenere; - Promovarea serviciilor în conformitate cu standardele și politicile Companiei; - Stabilirea și dezvoltarea unei relații profesionale cu Partenerii Companiei; - Consilierea Partenerilor în alegerea celor mai potrivite pachete de servicii pentru nevoile lor; - Negocierea contractelor și urmărirea derulării acestora în cele mai bune condiții; - Realizarea si prezentarea analizelor lunare de evolutie și de expansiune a portofoliului de Parteneri.

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: - Experiență în vânzări, negocieri și comunicare B2B; - Experiență în industria ospitalității este un plus; - Excelente abilități de exprimare (scriere și vorbire) în Română și Engleză; - Personalitate caldă, deschisă și optimistă; - Încredere în sine, energie pozitivă și creativitate; - Disponibilitate de a învăța și a evolua mereu; - Punctualitate, perseverență și determinare; - Cunoștinte avansate de operare PC. BENEFICII - Lucrul împreună cu o echipă tânără și motivată; - Instruire, îndrumare și suport din partea coordonatorilor; - Mediu deschis inițiativelor și opiniilor tale; - Program de lucru flexibil axat pe rezultate și nu cantitate; - Salariu de bază 800ron plus comision din vânzări.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja