Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem in cautarea unui om de vanzari, orientat spre client si cu excelente abilitati de negociere. O renumita companie din industria publicitara are nevoie de un Key Account Representative in Bucuresti. Responsabilitatile postului sunt urmatoarele: • promovarea imaginii companiei; • prezentarea si promovarea produselor in concordanta cu strategia companiei; • prezentarea in mod profesional a serviciilor pe care compania le ofera potentialilor clienti; • identificarea si dezvoltarea portofoliului de clienti; • mentinerea legaturii cu acestia; • indeplinirea planului de vanzari; • urmarirea si finalizarea procedurilor ce reglementeaza activitatile specifice.

Cerinte

Abilitatile necesare ocuparii acestui post sunt urmatoarele: • dorinta de afirmare in domeniul media/publicitate; • capacitate de a respecta termenele de finalizare si de asumare a responsabilitatii; • flexibilitate si disponibilitate pentru deplasari in zona; • capacitate de concentrare si usurinta in comunicare; • orientarea spre construirea unei cariere in domeniu; • initiativa, perseverenta si dinamism. Se solicita cel putin 2 ani de experienta profesionala de specialitate. Cunostintele de operare PC si limba engleza la nivel conversational sunt conditii obligatorii. Posibilitatea de a lucra cu masina personala este un real avantaj. Beneficii: Salarizarea este formata din parte fixa si 10% din abonamentele incheiate. Bonusul poate fi negociabil in functie de abilitati. Poate fi un contract de lunga durata intr-un mediu de lucru placut.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja