Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

Descrierea jobului- Administreaza portofoliului de clienti din domeniul instalatiilor termice si sanitare/electrice pe zona alocata - Identifica potentiali clienti si incheie contracte comerciale - Analizeaza cerintele clientilor si acorda consultanta privind caracteristicile produselor si conditiilor de vanzare; - Urmareste derularea contractelor in termenii prevazuti de acestea, respectarea termenelor de plata si a limitelor de credit. Beneficii: - Pachet salarial motivant - Masina de serviciu - Posibilitati de dezvoltare personala - Training inclus

Cerinte

- Studii superioare tehnice -Cunostinte in domeniul instalatiilor termice si sanitare pentru departamentul Sanitare/ cunostinte in domeniul instalatiilor electrice pentru departamentul Electric - Experienta in domeniul vanzarilor B2B - Persoana comunicativa, cu abilitati de analiza si organizare - Abilitati tehnice constituie un avantaj - Permis de conducere categoria B Recrutam: -KA divizia Instalatii Termice si Sanitare pentru filialele : Brasov, Timisoara, Pitesti, Cluj-Napoca, Oradeea -KA divizia Electrice pentru filialele :Galati, Bucuresti, Constanta,

8 pozitii disponibile