Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei sa faci parte dintr-o echipa de succes? Ai experienta in domeniul vanzarilor DIY si ai abilitati de negociere? Recrutam pentru clientul nostru o persoana pentru postul de Key Account Manager. Ce este important sa stii inainte de a ne cunoaste: Avem nevoie de o persoana cu reale aptitudini de comunicare, planificare,negociere si organizare a activitatilor. Responsabilitati postului sunt: implementeaza politica de vanzari în concordanţa cu obiectivele strategice ale organizatiei, in aria geografica de care este responsabil; planifica activitatea proprie de vizitare a clientilor, ofertare, generare si preluare comenzi de la clienti; sprijina implementarea activitatilor promotionale in scopul cresterii notorietatii produselor si vanzarii; culege informatii despre piata si concurenta, in vederea abordarii strategice a vanzarilor; intocmeste raportul de activitate din teren in vederea cresterii vanzarilor; contribuie la crearea unei imagini favorabile a firmei pe piata; contribuie direct la cresterea numarului de clienti si a comenzilor. Ce iti oferim: pachet salarial atractiv; sistem de bonusare in functie de performante; posibilitate de dezvoltare profesionala.

Cerinte

Ce ne-ar placea sa gasim la tine: ai succes in vanzari prin cunostinte foarte bune ale procesului de vanzare; esti pasionat de vanzari si ai abilitatile necesare acestui post; ai permis de conducere si masina personala; ai cunostiinte de limba engleza –nivel mediu; esti cunoscut pentru spiritul tau de observatie, dinamism, gandire comerciala, eficienta si initiativa.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja