Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru o misiune in Franta kinetoterapeuti cu diploma in domeniu. Responsabilitatile postului sunt: - stabilirea planului de tratament specific fiecarui pacient; - utilizarea exercitiilor, tehnicilor, masajelor terapeutice, electroterapiei si procedeelor conform conduitei terapeutice si a obiectivelor fixate; - evaluarea si reevaluarea in timp a progreselor facute de pacient. Beneficii: - salarizare bruta de 5000 euro/luna; - contract de munca pe perioada nedeterminata; - posibilitatea de a lucra intr-un centru de kinetoterapie cu renume. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunostinte de limba franceza la nivel avansat; -diploma/autorizatie de kinetoterapeut; -experienta relevanta in domeniu atat in tara cat si in strainatate; -persoane serioase, motivate si muncitoare.

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja