Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta1: GENERAL ASSISTANT - KITCHEN PORTER - Hotel 3* GWYNEDD peste 30/hr saptamana 5-6 zile de lucru Cazare: INCLUDED- zero saptamana/ persoana cu masa si utilitati incluse Tip cazare: inside staff house, shared room, shared bathroom Uniform: chef whites Venit: £6.5 /hr brut din care se retine: contravaloare cazare si taxe Contract: 12 luni Aceste oferte nu sunt limitative. Peste 3000 de plasamente au fost oferite in 2013! Cum lucram? 1- raspundeti la acest email cu un CV actualizat si solicitati interviu 2- dupa interviul de selectie, achitati rata 1 de £150 3- primiti oferta la hotel (cele de mai sus sau alte oferte similare) 4- achitati diferenta de taxa la colegiu de £400 5- se pleaca din Romania direct la plasament 6- la sosire in UK: nu vi se cere depozit de cazare, nu vi se cere plata chiriei in avans, primiti scrisoare de adresa pentru a putea obtine National Insurance si pentru a deschide cont bancar, nu aveti costuri cu transport la lucru 7- plata este lunara, ulterior lunii lucrate din plata lunara vi se retine contravaloarea cazarii conform ofertei Fiecare persoana acceptata de reprezentantul Belrao este plasata in UK in 2-6 saptamani! AVANTAJE: *primiti plasament pe 12 luni anterior plecarii din Romania *imbunatatirea cunostintelor de limba Engleza *obtineti un job in cadrul programului si cu scopul obtinerii diplomei de calificare *asistenta in vederea obtinerii NINO *asistenta in vederea deschiderii contului bancar la sosire in UK *obtinerea certificatului de calificare Work Experience si doua scrisori de recomandare *cursuri online de limba Engleza *suport local pe perioada sederii in UK, *se poate pleca in cuplu/grupuri de prieteni *concediu platit Belrao va oferi asistenta cu tot ce este necesar privind: acte, inregistrari locale. Colegiul din UK: ei organizeaza defapt programul, iar noi suntem agentul lor in Romania. Ofera plasamentul, cursurile de Engleza, suport local. Costul programului NEGOCIAT cu partenerul extern este de £580/ persoana, iar Belrao NU aplica comision peste, ci are comision cedat din aceasta suma.

Cerinte

Min 6 luni experienta in: serviciu clienti, vanzari, hotel, fast food, restaurant Limba Engleza: nivel conversational (sau putin sub) Se pot plasa grupuri de prieteni sau cupluri In peste 9 ani de activitate, mii de romani au beneficiat de ajutorul firmei noastre in a isi construi o cariera in strainatate sau a gasi un loc de munca in strainatate. Pagina noastra de facebook are peste 9000likes. Suntem agentie Standard T, partenera BRD, autorizata de ITM, agenti autorizati pentru diferiti US Designated Sponsors for J-1 visa, colegii si agentii acreditate din UK, inregistrati DUNS number

4 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja