Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC.YSIIEA.SRL recruteaza kitchen porters pentru unul din partenerii sai din Anglia. Hotelurile noastre bine cunoscute, sunt la fel de pline de caracter, unice și fermecătoare precum și stațiunile în care acestea sunt situate. Noi facem tot posibilul pentru a oferi oaspeților noștri un serviciu personal care răspunde nevoilor lor individuale si ne mandrim cu furnizarea de cazare de înaltă calitate, în cele mai bune stațiuni de pe litoral din Marea Britanie, la o valoare reală financiar, pe care clienții noștri nu pot aștepta să o recomande! Scopul principal al acestui rol va fi de a asista Second Chef și Head Chef în toate aspectele legate de pregătirea și servirea alimentelor. Acest aspect va include menținerea unor standarde înalte de curățenie în bucătărie, în orice moment. Rolul dumneavoastra va fi flexibil, în funcție de nevoile supraveghetorilor dumneavoastra! Salariu: £ 7,20 (25 ani+) + Beneficii - Reduceri, Bonus, Pensie Ore: pana la 40 de ore pe săptămână Cazare: Live in

Cerinte

În mod ideal, suntem în căutarea aplicantului de succes care să aibă o experiență anterioară pe un rol similar; însă acest lucru nu este esențial din moment ce pregătirea completă va fi dată. Va fi necesară o abordare pozitivă și flexibilă pentru a reuși în acest rol. O pasiune pentru mâncare și gătit ar fi o acreditare dorită. Este nevoie sa cunoasteti limba engleza la nivel mediu-conversational.

5 pozitii disponibile 22 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai