Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Sortarea marfii pentru incarcare, transportarea acesteia cu transpaletul electric - Lucrul conform instructiunilor scrise - Ambalarea si lipirea marfii - Respectarea procedurilor de ambalare Va oferim: - Contract de munca german, fara percepere de comision din partea angajatului - Salar 9 EUR brut /ora, se asigura plata orelor suplimentare - Bonus pentru concediu, orele lucrate noaptea, duminica si la sarbatori legale vor fi platite conform conditiilor prevazute in contractul de munca - Cazarea contra cost

Cerinte

- Experienta de lucru in depozit - Experienta in ambalarea marfii - Rezistenta la efort fizic - Disponibilitate de lucru in schimburi - Vorbitor de limba germana la nivel conversational - Cunoscator al sistemului de prelucrare date SAP

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Germana

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja