Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se ofera:  2 posturi disponibile;  contract de munca pe durata nedeterminata in Franta;  se lucreaza in regiunea de vest, Saint Brieuc, Rennes, pe santiere civile (case, vile, cabane, depozite) ;  program de lucru: de luni pana joi 8h/zi; vineri 7h/zi;  39h/saptamana; 169 h/luna;  se lucreaza ore suplimentare, in jur de 6h/saptamana;  salariu/luna net intre 1 500.00 – 2 000.00 €;  echipament de lucru asigurat;  telefon de serviciu;  se lucreaza mult in deplasare, unde mereu se asigura masa si cazare.

Cerinte

Se cere:  experienta in: - montaj sarpante metalice; - montaj panouri sandwich fatade si pe acoperis; - montaj tabla de otel pe acoperis; - pregatire teren (nivelat, turnat beton, turnat stalpi din beton);  citire plan tehnic;  utilizarea laserului pentru decupaj;  efectuarea sudurii cu arc electric si semiautomata (MIG – MAG) in realizarea armaturilor;  manevrarea utilajelor: manuscopicul, nacela, motostivuitorul si excavatorul;  permis de conducere categoria B, BE si pentru nacela;  cunoasterea limbii franceze la nivel avansat.

2 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja