Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cauti un loc de munca provocator? Iti propunem 2 posturi de cazangii intr-o companie franceza cu o istorie de 80 ani in domeniul metalurgiei. In cadrul atelierului vei realiza: - confectionare si reparare piese, cisterne si silozuri alimentare; - debitare exiacetilenica, sudare mig si co2; - indoire table de aluminiu sau nichel de grosime 5 - 20 mm; - montare piese, subansamble si ansamble; - efectuare probe de entansare: hidraulica, pneumatica; - realizare control final privind calitatea lucrarii executate.

Cerinte

Sansele tale de a fii selectat cresc daca ai: - experienta in domeniu de minim 5 ani; - calificare de lacatus mecanic - constructii metalice/cazangerie; - vorbesti limba franceza la nivel conversational; - detii permis de conducere categoria b; - citesti si interpretezi desenul tehnic. Vei beneficia de: - salarizare bruta de 1850 euro/luna; - cazare gratuita intr-un apartament cu toate utilitatile: internet, bucatarie, etc.; - transport international la inceput si sfarsit de misiune in valoare de 130 euro/drum; - masini de serviciu marcile Citroen, Iveco si Volkswagen.

2 pozitii disponibile 35 persoane au aplicat deja