Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Bamesa Otel Topoloveni angajeaza lacatus mecanic pentru lucrari de intretinere si reparatii mecanice a utilajelor, instalatiilor si echipamentelor industriale. BAMESA este o organizatie de anvergura internationala ce cuprinde Centre de Servicii Otel specializate in furnizarea de produse siderurgice laminate, care pun la dispozitia clientilor sai o gama ampla de produse de diverse calitati. BAMESA se bucura de increderea celor mai importante firme din sectoare ale industriei cum ar fi, industria automobilului, electrocasnica, mobila metalica si constructii.

Cerinte

Studii medii sau scoala profesionala profil mecanic Experienta in domeniu de minim 2 ani Disponibilitate de lucru in 3 schimburi Se ofera: Salariu motivant pe masura experientei Transport gratuit la/de la locul de munca Tichete de masa Bonus lunar, bonus anual Ore suplimentare platite 200%, bonus de lucru in weekend, spor de noapte.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai