Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Ce vei face? - Responsabilități - • Pregateste locul de munca; • Inelege desenul tehnic; • Pregateste elementele componente necesare realizarii confectiilor metalice: selecteaza elementele componente necesare realizarii confectiilor metalice, stabileste succesiunea operatiilor pentru pregatirea elementelor componente, aplica operatiile de pregatire a elementelor componente, verifica calitatea produselor finale; • Relizeaza confectii metalice prin sudare; • Realizeaza confectiile metalice conform cerintelor tehnologice (operatii de taiere, pilire, slefuire); • Monteaza confectiile metalice; • Demonteaza confectii metalice; • Asigura calitatea lucrarilor executate.

Cerinte

Cum ne dorim să fii? - Cerințe – • Persoane cu studii medii; • Persoane ce detin o autorizatie sau calificare; • Persoane disponibile la deplasari; • Persoane punctuale si responsabile; • Insusiri de personalitate: seriozitate, responsabilitate, loialitate, hotarare si autocontrol; • Calitati de bun organizator si spirit de echipa. *Obligatoriu - Orice limba straina!* Ce îți oferim?...și alte beneficii... • Salariu atractiv; • Bonusuri; • Tichete de masa in valoare de 10 RON; • 22 de zile de concediu de odihna pe an; • Ore suplimentare platite cu 100% sau 200%; • Diurna; • Posibilitatea unui loc de munca sigur; • Instruire la locul de munca; • Dezvoltare profesionala continua intr-un mediu placut, alaturi de o echipa formata din profesionisti.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai