Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza LACATUSI CONFECTII-CAZANGII in Franta. Recrutam pentru un important client al nostru din Franta 4 lacatusi confectii metalice-cazangii, ce vor lucra la constructia unei centrale nucleare si vor avea urmatoarele responsabilitati: -stabilirea planului de lucru pentru obtinerea piesei dorite; -stabilirea cantitatii de material; -pregatirea uneltelor de lucru; -trasarea pe material a elementelor de fabricat in functie de plan; -decuparea materialului si obtinerea formei dorite prin pliere; -folosirea de masini automatizate ce trebuie reglate si supravegheate; -asamblarea provizorie cu ajutorul punctelor de sudura; -asamblarea definitiva a elementelor. Beneficii: -salarizarea bruta de 1600 euro/luna; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-experienta in domeniu de cel putin 5 ani; -calificare specifica postului; -cunostinte de citire planuri izometrice; -cunostinte de limba franceza la nivel conversational; -permis de conducere categoria B; -disponibilitatea de a pleca cu masina personala.

4 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja