Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CAPITAL JOBS recruteaza pentru un client din Franta doi lacatusi confectii metalice cu experienta. Responsabilitatile sunt: - masurarea si trasarea amplasamentului lucrarilor de executat; - decuparea elementelor si aducerea lor la forma necesara prin pliere, curbare si taiere; - executarea sudurii semiautomate pentru fabricarea ghenelor. Beneficii: - salarizare bruta de 1600 euro/luna; - cazare si transport asigurat. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta de minim 5 ani in meseria de lacatus - confectioner metalic si sudor; - abilitati de citire si interpretare planuri tehnice; - cunostinte de limba franceza la nivel conversational; - permis de conducere categoria B; - persoana serioasa si responsabila.

2 pozitii disponibile 53 persoane au aplicat deja