Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

🔛URGENT LĂCĂTUȘ montator (STEELFIXER) x 10 pentru constructii civile zona Birmingham, UK _____________________________________ ✔Salarizare: 10 £/ora/45 ore/sapt + ore suplimentare ✔Calificare în domeniu ✔Experiență pe același post sau un post similar ✔Seriozitate, dorință, pasiune pentru meseria ta ✔Cazare în pensiune sau casă de vacanță asigurată de firma angajatoare, platita de companie ✔Contract de muncă – perioadă nedeterminată, direct cu firma angajatoare din UK ✔Servicii medicale și sociale aferente contractului de muncă (card de sănătate) ✔ Mediu de lucru plăcut, în condiții europene ✔Siguranța unui loc de muncă și a unei cazări în condiții bune și foarte bune CV-uri se primesc pana pe 3 August 2017 doar la adresa de email a agentiei MARINA CREWING AGENCY

Cerinte

✔Salarizare: 10 £/ora/45 ore/sapt + ore suplimentare ✔Calificare în domeniu ✔Experiență pe același post sau un post similar ✔Seriozitate, dorință, pasiune pentru meseria ta CV-uri se primesc pana pe 3 August 2017 doar la adresa de email a agentiei MARINA CREWING AGENCY

10 pozitii disponibile 27 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai