Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Tip contract : permanent Cazarea : pusă la dispozitie de angajator dar plătită de angajat (în jur de 80 – 90 £/săpt, în funcție de zonă) Transport: organizat și plătită de angajat Salariul : 8£ brut/oră Concediu: 4 săptămâni/an, nu se iau în primele 3 luni de muncă Sărbători legale: conform legislației muncii Program : 5 zile pe săptămână, 46.5 ore/săptămână Descriere job : lucrul cu fibra de sticlă în silozuri și rezervoare, laminarea la un standard ridicat și implicarea în alte proiecte atunci când este necesar. Responsabilități : - aplicarea fibrei de sticlă și a rășinei ; - selectarea rolei de fibră de sticlă și a celorlalte materiale necesare pentru asamblare ; - aplicarea straturilor de rășină pentru modelarea suprafețelor; - verificarea produsului final pentru a fi în concordanță cu specificațiile cerute și în vederea depistării eventualelor erori; - tăierea și șlefuirea fibrei de sticlă (flex și polizor pentru tăiat)

Cerinte

- 4 ani de experință; - Engleză la nivel conversațional; - Cunoștinte de sănătate și securitate în muncă ; - Persoană conștiincioasă, muncitoare și capabilă de a asimila informații noi într-un timp scurt; - Pașaport valabil.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai