Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma Goodmorni ng Recruitment cauta VORBITORI DE LIMBA OLANDEZA – nivel mediu (cel putin), pentru locuri de munca in PRODUCTIE si LOGISTICA. Nu se percepe nici un fel de comision sau alte taxe ascunse pentru serviciile oferite sau pentru prelucrarea documentelor! Cerinţe: - Femei si Barbati cu varsta de maxim 45 ani; - Persoane motivate sa lucreze in strainatate; - Experienta in domeniu (constituie un avantaj); - Valabil si pentru someri cu indemnizatie in Olanda; - Permisul de conducere (constituie un avantaj); - Forma fizica buna, clinic sanatos; - Capacitate de a lucra atat individual, cat si in echipa; - Seriozitate, flexibilitate si disciplina in munca. Acte necesare realizarii dosarului: - Pasaport/Carte de identitate; - Cazier Judiciar; - Permis auto ( daca detineti); Extras de cont (in euro) in care o sa va primiti salariul; - Un Cazier fiscal de la Finante/ Adeverinta de la Primaria din localitatea de domiciliu – RegistrulAgricol / Adeverinta de la Biroul de Evidenta a Populatiei din care sa reiasa adresa in care figurati cu domiciliul;

Cerinte

- Odata ce aveti pregatite aceste acte puteti sa le trimiteti scanate pe adresa noastra de mail sau sa va prezentati la sediul firmei noastre pentru a ne cunoaste mai bine.

100 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja