Detalii loc de munca

Descrierea jobului

LOCURI DE MUNCA- SUPRAVEGHERE DE CAMINE ( Camine cu persoane de toate varstele) In zonele: Mannheim, Offenburg, Freiburg Barbati/ Femei Functia: - portari - efectuarea prezentei persoanelor - distribuire de mancare - controlul dispozitivelor de siguranta din camine - activitati de reglementare - ordine in camine Se ofera: - contract de munca pe perioada NEDETERMINATA perioada de proba- primele 6 luni - salariu 1550€ net / luna - 12 ore/ zi - asigurare medicala - asigurare pentru pensie - cazare 200€ - 250€/ luna Cerinte obligatorii: - Limba germana la nivel minim (conversatia simpla) - detinerea permisului cat. B constituie avantaj - seriozitate - CV+ Fotografie

Cerinte

Cerinte obligatorii: - Limba germana la nivel minim (conversatia simpla) - detinerea permisului cat. B constituie avantaj - seriozitate - CV+ Fotografie

32 pozitii disponibile 43 persoane au aplicat deja