Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

În calitate de Logistics analyst, principalele tale misiuni vor fi: • Verificarea și validarea facturi transport; • Procesarea datelor în sistemul informatic; • Realizarea rapoartelor de interes pentru departamentul Logistică (săptămânale, lunare etc) • Respectarea termenelor de predare a rapoartelor; • Relaționarea cu transportatorii, departamentul Contabilitate pentru soluționarea sau eficientizarea proceselor; Beneficii: Beneficii : - Formare la nivelul companiei și internaţional; - Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes; - Pachet salarial și mediu de lucru atractive.

Cerinte

• Cunoștințe de Limba Franceză și Engleză – nivel mediu conversațional; • Bune cunoștințe pachet Microsoft Office, in special Excel; • Capacitate de organizare și de prioritizare a task-urilor; • Excelente abilități de comunicare și relaționare; • Spirit analitic și orientare către a lucra cu cifre.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai