Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PROFIL PAVEUR • operațiuni de excavare • Trasarea si Amplasarea unui sistem de canalizare • Amplasarede dale de beton, pietre de pavaj • Aplicarea de etanșare • Trasarea si amplasare de diverse cabluri electrice subterane • Efectuați instalarea de elemente de suprafata liniare • Realizarea trotuare, pavaj și trotuare • Responsabil pentru: Amenajari exterioare- curti , parcari,trotuare / Excavarea si pregatirea terenului – experienta in utilizarea unui excavator reprezinta un avantaj / amplasarea sistemului de drenaj si a conexiunilor aferente / Turnarea unor fundatii de beton/ amplasarea de borduri / la montare cufere pavaj / • Efectuare de zidărie, beton, cofraje -CUNOSTINTE BUNE DE LIMBA FRANCEZA -LA NIVEL CONVERSATIONAL _OBLIGATORIU PERMIS DE CONDUCERE CAT B

Cerinte

OFERTA -contarct de munca pe perioada nedeterminata in Romania -cazare gratuita oferita de angajator in conditii decente -transport cu avionul dus-intors gratuit o dta pe an -tarnsportul de la locuinta la santier asigurat de catre angajator -salariul mimim de 1200 Euro net ptr 40 de ore pe sapt. -orele suplimentare se vor plati cu 7.5 Euro pe ora – Net

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja