Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

LUCRATOR DEPOZIT - FARA COMISION RECRUTARE! Recrutam : Lucrator Depozit (Warehouse Operator)- DOAR CU LIMBA ENGLEZA LA NIVEL MEDIU!! Depozite : Produse Alimentare/ Non Alimentare, Piese Auto , Coletarie. Zona : Staffordshire - UK - Salarizarea incepe de la 7,50 Lire Sterline Brut/ Ora, in functie de performante, ture si departament. Pentru ture de noapte salarizarea este mai mare. - Minim 40-48 ore /saptamana. Se efectueaza ore suplimentare in functie de necesitatile angajatorului, acestea sunt remunerate separat conform turelor. - Cazare gasita de agentul imobiliar, la 65 lire/ saptamana; - Conditii de lucru: impachetare, sortare, etichetare, verificare defecte si pregatire livrare produse (produse nealimentare/ produse alimentare/ colete/ piese auto). - Contract cu termen nedeterminat. - Sunt disponibile job-uri atat pentru femei, cat si pentru barbati sau pentru cupluri.

Cerinte

- Limba engleza - obligatoriu nivel mediu - Varsta maxim 50 ani Eurolife Consulting va sustine pe tot parcursul demersurilor! Trimiteti datele dvs de contact (sau CV-ul) pe adresa noastra de email sau puteti aplica aici!

30 pozitii disponibile 26 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai