Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientii nostri sunt unele dintre cele mai prestigioase companii din sectorul de logistica si distributie in Marea Britanie. Pozitiile disponibile sunt in centre de distributie situate in diferite zone ale tarii. TRANSLINE GROUP NU PERCEPE NICI UN COMISION SAU TAXA DE ORICE FEL CANDIDATILOR Responsabilitati: * Localizarea / Identificarea si transportul produselor de la locatia lor din depozit spre zonele de asamblare a comenzilor (picking) * Impachetarea comenzilor (packing) * Primirea / expedierea de bunuri (Goods In/Out - Despatch) Beneficii : Coordonator de origine romana în Marea Britanie Semnarea contractului de munca conform normelor britanice, Sprijin managerial permanent pe toata perioada contractuala, Asistență în completarea formalităților necesare pentru a lucra în Anglia Salariul variaza de la £ 6.91 la £ 8,92 pe oră, în funcție de locația clientului nostru

Cerinte

Nu este necesara experiența de muncă în depozit sau autorizatie de a lucra pe echipamentele tehnice din depozit – se va oferi formare completa la locul de munca. Avem nevoie de cunoasterea limbii engleze la nivel mediu conversational, care este verificat în mod individual pentru fiecare candidat. Din dorința de a vă informa în timpul procesului de recrutare despre detaliile cu privire la ofertele curente va stam la dispozitie de la distanță (on-line sau prin telefon).

30 pozitii disponibile 29 persoane au aplicat deja