Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Lucrator depozit / Picker EBC recruteaza LUCRATORI DEPOZIT / PICKERI pentru o companie nationala din industria farmaceutica cu punctul de lucru in zona Chitila (se asigura transport din Bucuresti – bdv. Uverturii). Postul este part-time. Responsabilitati: Verificarea conditiilor de ambalare a produselor destinate livrarii; Colectarea corecta si prompta a comenzilor; Asigura integritatii bunurilor; Se lucreaza in 2 schimburi; Se lucreaza la banda.

Cerinte

Cerinte: Experienta de lucru intr-un depozit reprezinta un avantaj; Atentie la detalii; Punctualitate; Rapiditate in actiuni; Rezistenta la lucrul in picioare; Orientare spatiala. Beneficii: Salarizare fixa Bonusare in functie de performanta; Se asigura transportul pana la locul de munca din Bucuresti, Bdv Uverturii; Se ofera training initial si apoi se urmareste evolutia fiecarui angajat; Colaborare pe termen lung.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja