Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

În calitate de Lucrător logistică, principalele tale responsabilităţi vor fi: - Etichetarea produselor conform indicaţiilor şi regulilor stabilite de superiorul ierarhic; - Recepţionarea şi verificarea cantitativă şi calitativă a produselor; - Depozitarea produselor conform indicaţiilor primite; - Respectarea regulilor de curăţenie şi de igiena aferente locaţiei. Beneficii: Beneficii: - Formare în cadrul societăţii; - Transport asigurat; - Reale oportunităţi de dezvoltare într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică şi de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul ideal: Căutam o persoană dinamică, serioasă şi responsabilă pentru a se alătura echipei noastre din Timişoara. Pentru a reuşi în această misiune este nevoie de: - Viteză şi acurateţe în execuţie; - Condiţie fizică bună şi disponibilitate pentru activităţi repetitive; - Flexibilitate şi spirit de echipă; - Experienţă în domeniu - reprezintă un avantaj;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai