Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Hai în echipa DB Work ro! Angajăm LUCRĂTORI ACOPERIȘURI pentru OLANDA! CERINȚE: - Experiența în montaj acoperișuri case și alte construcții civile; - Experiență în montaj coame, streșine din zinc și/sau cupru, burlane, guri de scurgere, coturi, borduri, corniere etc. - Capacitate de lucru la înălțime; - Engleza nivel conversațional; - Carnetul de conducere(categoria B) reprezintă un plus; BENEFICII: - cazare asigurată și suportată în totalitate de DB Work ro; - transport internațional și local asigurat în totalitate de DB Work ro; - asigurare medicală; - examen VCA gratuit; - ore suplimentare plătite.

Cerinte

CERINȚE: - Experiența în montaj acoperișuri case și alte construcții civile; - Experiență în montaj coame, streșine din zinc și/sau cupru, burlane, guri de scurgere, coturi, borduri, corniere etc. - Capacitate de lucru la înălțime; - Engleza nivel conversațional; - Carnetul de conducere(categoria B) reprezintă un plus; BENEFICII: - cazare asigurată și suportată în totalitate de DB Work ro; - transport internațional și local asigurat în totalitate de DB Work ro; - asigurare medicală; - examen VCA gratuit; - ore suplimentare plătite.

2 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai