Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Operatori/Lucratori in FABRICI si DEPOZITE in MAREA BRITANIE. Plecarile au loc incepand cu 1 ianuarie 2016! Inscrie-te in luna decembrie 2015 si beneficiezi de un loc de munca pentru anul ce vine. Nu rata sansa sa lucrezi legal in Anglia! AVANTAJE: - Se ofera contract legal de munca pentru o perioada nedeterminata - Salarizarea se situeaza intre 6.70 - 9.20 lire/ora - in functie de performantele personale si dedicatia fiecarui candidat - Cuantumul de ore lucrate /sapt – minim 40 ore – maxim 60 ore + overtime(acest aspect presupune oportunitatea conferita fiecarui candidat de a opta pentru un numar de ore suplimentare care sa ii rotunjeasca in mod considerabil veniturile) - Se lucreaza in ture de zi / de noapte / de weekend, in functie de pozitia pe care partenerii o considera oportuna profilului dumneavoastra - Posibilitatea de efectuarea orelor suplimentare Nu rata ocazia sa muncesti legal in ANGLIA !

Cerinte

Cerinte: - Oricine cunoaste limba engleza se poate angaja. - Recomandam programul “Lucratori depozite in ANGLIA" tuturor persoanelor interesate, chiar daca nu au calificare sau experienta. Descrierea firmei Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate, cu sediul in Galati, Str. Brailei nr.26, inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr. 55 / 02.07.2015.

4 pozitii disponibile 85 persoane au aplicat deja