Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Cautam un lacatus in domeniul instalatiilor in Constanta pentru un important client din domeniul frigului industrial si comercial, ventilatiei si tratarii aerului. Stii sa sudezi ? Iata si celelalte responsabilitati pe care le vei avea: Realizarea suportilor si prinderea acestora in perete pentru aparatele de aer conditionat; Efectuarea traseelor de tevi; Fixarea panourilor/suportilor de tavan.

Cerinte

Experienta in domeniu minim 2-3 ani; Disponibilitate pentru deplasari in tara; Detinerea calificarii de lacatus mecanic; Abilitati de comunicare si lucru in echipa; Persoana responsabila si integra. Beneficii : Salarizare motivanta; Bonusuri in functie de vanzari si prime de sarbatori; Contract de munca pe perioada nedeterminata; Masina si telefon de serviciu; Posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut si profesionist.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai