Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Execută, în condiţii de şantier, operaţii de trasare, debitare, ajustare, găurire, îndreptare la rece sau la cald pentru realizarea confecţiilor metalice pe baza documentaţiilor şi a desenelor de execuţie; respectă fazele şi operaţiile de lucru în ordinea specificată în procesul tehnologic; execută identificarea în teren aelementelor componente necesare realizării confecţiilor metalice (tronsoane, sferturi etc.); execută la sol pe baza planului de montaj asamblarea subansamblelor stâlpilor metalici; execută la înălţime, cu ajutorul macaralei, montarea componentelor stâlpilor metalici prinîmbinarea cuşuruburi şi verifică îmbinările; execută la sol sau la înălţime operaţii de curăţirea, vopsirea elementelor metalice semiasamblate sau asamblate; Beneficii salariul net 1.600 si 1.700 lei + cazare + diurna; decontarea costurilor de transport periodic spre localitatea de domiciliu; Diurna care se adauga la salariu pentru angajatii nostri este: pentru distante cuprinse intre 5 km si 150 km departare de la sediul sucursalei, valoarea diurnei este de 25 lei/ zi pentru distante cuprinse intre 151 km si 250 km departare de la sediul sucursalei, valoarea diurnei este de 32 lei/ zi pentru distante mai mari de 250 km, valoarea diurnei este de 40 lei/ zi personalul are posibilitatea de a lucra in strainatate unde li se asigura cazare iar pe langa salariul din tara au o indemnizatie de trai cuprinsa intre 800 - 1.000 EUR/USD in functie de moneda tarii in care vor lucra; *Atentie: Nu se alege una din variante. Destinatiile sunt hotarate in functie de locatia locrarilor in momentul respectiv.

Cerinte

Experienta de lucru in domeniu; Carnet de sofer; Disponibil la deplasari in tara cat si in strainatate; Cunostiile de limbi straine - de preferat Engleza; Seriozitate; Lucru in echipa.

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai