Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 1 Sef de echipa si 3 Lacatusi Confectii Metalice ce vor lucra la un important client, in Franta. Candidatii ideali trebuie sa citeasca planuri tehnice, sa fie persoane autonome, energice si cu forta de munca. Se cer cunostinte de limba Franceza la nivel Avansat si permis de conducere categoria B. Calificarea in domeniu nu trebuie sa lipseasca, nici experienta de cel putin 5 ani. Beneficii: Salarizarea in valoare de 1800 euro brut/luna/persoana. Cazarea in suma de 500 euro/luna/persoana va este oferita Gratuit. Transportul va este decontat in suma de 130 euro/persoana/drum. Perioada contractuala se prelungeste in functie de performante.

Cerinte

Seful de echipa pe langa ceea ce va face in atelier, trebuie sa se ocupe si de: Coordonarea lucrarilor in echipa ce-i este in subordine; Impartirea sarcinilor zilnice si urmarirea finalizarii acestora; Prevenirea accidentelor si respectarea securitatii in munca; Transmiterea directivelor si indicatiilor primite de la seful de atelier. In atelier: veti lucra pe diferite metale pentru a le da forma inainte de asamblarea prin pilire, sudare si comprimare. veti fabrica tuburi, recipiente, piesa sau elemnete ale unei structuri de mica sau mare dimensiune; veti realiza sarpante si structuri metalice, echipamente industriale, sasiuri si diferite piese de masini. veti face montaj mecanic, hidraulic, pneumatic, cablare electrica si testarea automatismului.

4 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja