Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA angajeaza: LACATUSI MECANICI Descrierea postului: Integrati in cadrul sitului unuia dintre clientii nostri din zona Pitesti, veti participa la activitati specifice de prelucrare a tablei prin taiere-debitare, ajustare, gaurire, filetare, alezare, îndreptare la rece/la cald, fasonare, in domeniul fabricatie autovehicule rutiere. Participa la asamblarea pieselor si la pregatirea asamblarii prin sudura. Beneficii Oferite • Contract perioada nedeterminata • Salatiu motivant • Tichete de masa

Cerinte

Cerinte • Absolventi: Liceu industrial, Scoala profesionala (Ex. Specializare: lacatus mecanic, tehnician reparatii si intretinere etc.) • Experienta in lucrul cu masini de gaurit, polizoare, foarfece, masini de îndoit, instrumente de trasare, de masura si de control • Experienta in executarea operatiunilor de taiere-debitare, gaurire-filtare, indreptare-fasonare, montaj, etc.

6 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai