Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam muncitori pentru lucru in Olanda (santiere navale) Candidatul ideal: - experienta de lucru - aluminiu; - cunostinte plan - cunostinte limba engleza la nivel conversational - permis auto - categ B- constituie avantaj - sa cunoasca modul de realizare a subansamblelor pentru produsul final; - sa identifice defectele apărute la piesele de asamblat ; - sa isi insuseasca documentatia de lucru a fiecarui reper primit in lucru; - sa pregătească sculele, dispozitivele, utilajele, instalaţiile în vederea efectuării operaţiilor de asamblare; - regleaza, în vederea utilizării, sculele şi instalaţiile/echipamentele cu care lucreaza; -sa participe cu operativitate la soluţionarea eventualelor disfuncţionalităţi constatate.

Cerinte

- experienta de lucru - aluminiu; - cunostinte plan - cunostinte limba engleza la nivel conversational - permis auto - categ B- constituie avantaj - sa cunoasca modul de realizare a subansamblelor pentru produsul final; - sa identifice defectele apărute la piesele de asamblat ; - sa isi insuseasca documentatia de lucru a fiecarui reper primit in lucru; - sa pregătească sculele, dispozitivele, utilajele, instalaţiile în vederea efectuării operaţiilor de asamblare; - regleaza, în vederea utilizării, sculele şi instalaţiile/echipamentele cu care lucreaza; -sa participe cu operativitate la soluţionarea eventualelor disfuncţionalităţi constatate.

5 pozitii disponibile 26 persoane au aplicat deja