Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Intermarin recruteaza candidati pentru pozitia: Lacatus Sudor -confectii metalice. NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI Cautam lacatusi confectii mecanice care sa stie si sudura 136. Domeniul de activitate - constructii masini. Se lucreaza dupa plan. Oferta: -Salarizare: 12-15 euro BRUT /ora 40 ore/ saptamana(conform legislatiei olandeze). Orele suplimentare se platesc aditional - Plătițile se vor face în fiecare săptămână în contul dvs. -Durata proiect: minim 3 luni (in functie de proiect si de locatie). - 25 de zile de concediu calculate la 12 luni lucrate -Compania angajatoare plateste : transportul local, certificatul safety VCA, taxele si impozitele conform legislatiei olandeze -Angajatul plateste: asigurarea de sanatate, cazarea (70 euro NET/saptamana) si zborul dus-intors Olanda Candidatii interesati sunt rugati sa ne trimita CV-ul detaliat si diplomele de calificare pe adresa de mail

Cerinte

-Experiență de minim 3 ani ca Lacatus confectii metalice -Experienta sudura procedeu 136 MAG -O bună cunoaștere a desenului tehnic -Cunostinte de limba engleza -Abilitatea de a lucra în echipă -Permisul de conducere B constituie un avantaj

10 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai