Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania produce acoperisuri de lift si borne/terminale din tabla folosite in diferite scopuri. Se lucreaza cu tabla subtire de 0.1 -0.5 mm. Durata contractului - 3 luni (posibilitate de prelungire) Data de start ASAP Locatia Franta Responsabilitati - indoirea tablei - asamblarea tablei - sudarea tablei prin procedeul TIG din punct in punct si sudurea in unghi - finisarea si gaurirea tablei fine din otel si inox - controlul conformitatii sudurii si asamblarii - realizarea de piese in conformitate cu cerintele - respectarea indicatiilor sefului de atelier si nivelului P3 - respectarea normelor de Securitate - semnalarea deviatiilor si anomaliilor cauzate

Cerinte

Cerinte - cunostinte de limba franceza la nivel conversational - experienta recenta de minim 3 ani in domeniu - experienta obligatorie in productie/ fabrici - cunoasterea sudurii MIG/MAG - cunoasterea sudurii TIG din punct in punct si sudura in punct - precizie si finete in munca (se lucreaza cu tabla subtire de 0.1-0.5 mm) - flexibilitate - putere de munca - disponibilitate la ture de noapte Experienta necesara Minim 3 ani experienta recenta in domeniu Educatie Scoala profesionala Diploma de lacatus confectii metalice / Diploma de Tinichigiu - Cazangiu Competente specifice - dexteritate - precizie Conditii salariale 1900 Euro net / luna

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja