Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

SC –Agentie de munca si plasare personal Polara srl, angajeaza pentru clientii sai din Onesti – Bacau si respectiv Focsani -Vrancea, importante companii din industria metalmecanica, lacatusi cu experienta, din Onesti/ sau Focsani si localitati limitrofe, cu posibilitati de naveta. Oferta de angajare: • anagajarea se face cu contract de muncă, normă întreagă; • activitate în cadrul unei echipe formate din experți în domeniu; Beneficii Oferite • 2200 lei net salariu lunar + diferite bonusuri; • Program de lucru 8 ore = 6.45 – 15.15 de Luni-Vineri.

Cerinte

Responsabilități principale : • realizarea subansamblelor metalice dupa desenul tehnic; • taierea, imbinarea, ajustarea, si incadrarea profilelor metalice respectand schita desenului tehnic. Cerințe principale: • certificat de calificare in domeniu; • cunostinte de citire si interpretare a desenului tehnic; • bune abilități de comunicare personală şi abilități organizatorice; • capacitatea de a lucra individual; • seriozitate, corectitudine, disciplina.

7 pozitii disponibile