Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SKILLS CONSULTING, agentie de recrutare si intermediere servicii, infiintata in anul 2014, prezenta pe piata locurilor de munca cu oferte ce vizeaza indeosebi domeniile: constructii, industrie, turism, medical, agricol si alimentar recruteaza pentru unul din colaboratorii sai din Franta, LACATUS CONFECTII METALICE Se ofera:  1 post disponibil;  contract cu o agentie de munca temporara din Franta pana la data de 21.05.2017;  program de lucru: 39 ore pe saptamana;  salariu/ora brut 12.57 €, adica 9.68 € net pe ora, la care se adauga lunar, 10% indemnizatie concediu platit si 10% indemnizatie sfarsit de misiune;  echipament de lucru asigurat;  cazare se pune la dispozitie contra cost: 260 €/luna (chirie + utilitati);

Cerinte

 experienta de min. 5 ani in domeniu;  efectuarea sudurii MIG – MAG pe structuri si profile metalice mari din otel- constituie avantaj;  citire plan tehnic;  se realizeaza profile pentru constructia de hangare agricole;  permis de conducere categoria B- constituie avantaj;  cunoasterea limbii franceze la nivel mediu;  vigilenta si seriozitate;

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja