Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

SC COMPANIE SRL angajeaza lacatusi- asamblare/montare piese mici dupa desen tehnic Oferta/ beneficii: - Salar motivant in functie de experienta - Tichete de masa - Transport decontat pe 2 linii/ echivalent combustibil - Asigurare medicala - Alte bonusuri - Munca fizica nu este grea, nu se ridica piese mari

Cerinte

- Cunostinte temeinice de desen tehnic - Obligatoriu cunostinte in domeniu tehnic - Atentie sporita - Responsabilitate seriozitate, implicare - Experienta minim 1 an - Sa monteze/ asambleze piesele mici dupa desen Cautam sudori MIG-MAG, VIG pentru firma in Apahida, Cluj Cerinte:  Studii tehnice/ profesionala/ cursuri de formare ca si sudor  Experienta minima de 6 luni in sudura mig-mag si vig - Disponibilitate la invatare si perfectionare in munca - Seriozitate, profesionalism - Cunostinte de desen tehnic constituie avantaj, chiar si minime Se ofera: - Contract pe perioada nedeterminata, cu 3 luni perioada de proba - Salariul net incepand de la 1700 Ron pana la 2700 in functie de experienta - Transport decontat - Mediu de lucru curat, seriozitate - Alte beneficii la interviu

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai