Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul se ocupa de constructia cladirii pentru filiala unei companii cu domeniu de activitate la nivel global. Cladirea acestei filiale va fi in Groningen, Olanda. Viitoarea cladire este destinata pentru amplasarea serverelor, care au nevoie in permanenta de racire cu apa. Responsabilitati: montarea subansamblelor din otel care compun produsul finit citirea si interpretarea deselului tehnic OBS: Un om din fiecare echipa (1 la 3 persoane) trebuie sa detina permis de conducere cat. B si sa detina o masina personala pentru a se deplasa de la locul de munca la cazare. Se va lucra in echipa. Oferta: conditii salariale: venit net/ora: 10 euro; venit net /luna : 1600 euro numarul de ore lucratoare/zi: 40 ore cazarea este asigurata gratuit de catre angajator costul transportului trebuie suportat de catre candidati.

Cerinte

educatie: Scoala profesionala sau scoala tehnica/ scoala de maistri experienta recenta de 3 ani in montajul constructiilor metalice detinerea unui Certificat VCA este obligatorie cunostinte de limba engleza la nivel comunicativ avantaj permis cat. B pentru seful de echipa prezinta avantaj experienta in conducerea unei formatii de montaj seful de echipa trebuie citeasca si sa interpreteze desenul tehnic abilitatea de a lucra cu aparate de masura experienta in lucrul la inaltime detinerea unei masini personale

5 pozitii disponibile 25 persoane au aplicat deja