Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Lacatus mecanic, Germania de sud si vest Nr pozitii: 3 Data incepere: imediat Oferta: Salariu: 10,61 euro/ora brut- in functie de calificare Contract pe perioada nedeterminata Program de lucru 40-60 ore/saptamana Profil candidat: Limba germana nivel mediu/avansat Experienta anterioara Calificare Sarcini principale : - Instalare si montare de masini si echipamente ( presa ); dezasamblare si demontarea masinilor si echipamentelor ; asamblare mecanica si demontare Permis de conducere cat. B

Cerinte

Profil candidat: Limba germana nivel mediu/avansat Experienta anterioara Calificare Sarcini principale : - Instalare si montare de masini si echipamente ( presa ); dezasamblare si demontarea masinilor si echipamentelor ; asamblare mecanica si demontare Permis de conducere cat. B Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba germana. Numai candidații selectați vor fi contactați!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

3 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja