Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Vino in echipa de lacatusi mecanici! Urmeaza sa te asiguri de: • Asamblarea utilajelor si efectuarea probelor de functionare, asigurarea functionarii masinilor, utilajelor si echipamentelor mecanice, diagnosticarea functionarii acestora, efectuarea masuratorilor mecanice de precizie si intocmirea rapoartelor de intretinere; • Executarea operatiilor de debitare, polizare, cizelare, pilire, nituire, sudura conform cu documentatia tehnica; • Executarea de lucrari de ajustare si asamblare a elementelor conform documentatiei tehnice; • Intretinerea utilajelor si remedierea defectiunilor acestora.

Cerinte

• Esti absolvent de liceu cu diploma de bacalaureat si ai studii medii tehnice in domeniu – constituie avantaj daca sunt completate cu o formare specifica • Ai experienta de 3 ani in domeniu • Ai spirit de organizare, rezistenta la stres si indeplinesti cu responsabilitate atributiile. Pe tine te cautam. In afara salariului motivant, beneficiezi de: • Mediu de lucru modern; • Contract de munca pe perioada nedeterminata; • Recompensarea rezultatelor profesionale.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai