Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Raptronic Process Engineering, parte a RAP Group angajeaza personal calificat sau necalificat pentru pozitia de lacatus mecanic. Va oferim: • Punctualitatea platii salariilor; • Stabilitate la locul de munca; • Bonusuri in functie de performanta; • Plata orelor suplimentare Puteti veni oiricand de luni pana vineri de la 8 la 17 la sediul nostru din Brasov, str. Mica nr. 8 sa ne cunoastem! Descrierea companiei: RAPTRONIC PROCESS ENGINEERING este specializata in dezvoltarea si realizarea de echipamente, instalatii si tehnologii de process pentru industria alimentara, chimica si farmaceutica. Oferim servicii complete de inginerie - de la proiectare, executie, montare si instalare pana la punerea in functiune a lucrarilor, service in garantie si post garantie; de la intrarea in fabrica a materiei prime pana la finalizarea procesului tehnologic.

Cerinte

Experienta similara, cunostinte de desen tehnic, disponibilitate la deplasari in tara si in strainatate, permis de conducere categoria B, limba engleza constituie avantaj

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai