Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Denumire pozitie: Lacatus mecanic cu experienta in productie Descrierea clientului: Angajatorul este o agentie de munca temporara franceza specializata in plasarea de personal calificat. Clientul final produce structuri simple și complexe de metal, a caror productie poate implica toate tipurile de echipamente sau de procese industriale: macarale, skiduri, platforme tehnice, poduri rulante. Aceste structuri sunt livrate direct către clienți in forma de oțel brut sau dupa aplicarea tratamentului de suprafață: sablare, vopsire,sau galvanizare. Descriere profil: Clientul cauta sa angajeze 3 lacatusi mecanici cu experienta in productie care vor lucra in atelier. Activitatile zilnice presupun producerea de structuri metalice pentru diferite industrii, in special constructii. Trebuie sa respecte toate normele de siguranta impuse de angajator. Se lucreaza individual la bancul de lucru; fiecare banc de lucru este utilat cu macara. Cazarea este asigurata si platita de angajator.

Cerinte

Experienta in sudura MAG, CO2 Capacitatea de citire si interpretare planuri Cunostinte de izometrie Capacitatea de lucru in conditii de stres Permis de conducere, cat B si 1 masina la 3 candidati(pentru deplasarea la locul de munca). Limbi straine: engleaza,nivel conversational sau germana, nivel conversational sau franceza, nivel conversational. Educatie: Minim Scoala Profesionala Se lucreaza la productia/manufacturarea structurilor metalice Se lucreaza cu respectarea stricta a normelor de securitate. Se testeaza cunoasterea regulilor de securitate

3 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja